NAJSMACZNIESZE I NAJDROWSZE PRZEKASKI DLA PSÓW I KOTÓW

Przekąski Wanpy jako jedyne posiadają, aż 16 najważniejszych certyfikatów jakości i bezpieczeństwa, uzyskanych z trzech największych światowych rynków: Azji, USA i Australii. Surowce wykorzystywane do produkcji są wolne od sztucznych składników, GMO, antybiotyków.

Wanpy to prestiżowa marka należąca do Yantai Pet Food, firmy z ponad 25-letnią tradycją, założonej w 1998 roku. Jest globalnym liderem w branży pet food, wspieranym przez międzynarodowy kapitał z kilku funduszy inwestycyjnych, o wartości przekraczającej 25 milionów USD. Posiada 20 nowoczesnych fabryk rozlokowanych w strategicznych lokalizacjach na całym świecie, w tym w USA, Kanadzie, Nowej Zelandii, Chinach i Kambodży, co umożliwia efektywną dystrybucję i produkcję.

Produkty Wanpy są dostępne w ponad 60 krajach, z dominującym 80% udziałem w obrotach na rynkach USA, Europy i Australii. Dzięki własnemu działowi badań i rozwoju, zlokalizowanemu w USA i Azji, zatrudniającemu niemal 100 specjalistów, w tym ekspertów żywieniowych i weterynarzy, firma nieustannie prowadza innowacje, które odpowiadają na potrzeby jej klientów i ich zwierząt.

Odpowiedzialność Społeczna i Środowiskowa: Wanpy jest marką odpowiedzialnie społecznie, która aktywnie działa na rzecz ochrony środowiska. Jej procesy produkcyjne są zaprojektowane tak, aby minimalizować ich negatywny wpływ na środowisko, co odzwierciedla głębokie zaangażowanie w zrównoważony rozwój.

Zdrowie i Dobrostan Zwierząt: Produkty firmy, wolne od sztucznych dodatków, są zaprojektowane tak, aby wzmacniać odporność i kości zwierząt, dostarczając odpowiedniej ilości tłuszczu i znacznie większej ilości białka niż inne przekąski dostępne na rynku.

Rozwijająca się Oferta dla Psów i Kotów: Firma oferuje szeroką gamę produktów, stale rozwijaną w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby i preferencje jej klientów. Jej przekąski są odpowiednie dla zwierząt w każdym wieku,

POZNAJ OFERTĘ WANPY

WANPY - PRZEKĄSKI DLA KOTÓW

Przekąski dla kotów

Kremowe przekąski dla kotów

Paszteciki dla kotów

Saszetki dla kotów

WANPY - PRZEKĄSKI DLA PSÓW

Przekąski dla psów

Kremowe przekąski dla psów

Paszteciki dla psów

Saszetki dla kotów

Produkty świąteczne

Darmowa dostawa od 99 zł

dowolny zestaw produktów

Man hands delivering or giving parcel through torn white paper background