Najbardziej urocza, miła i kolorowa marka kosmetyków do kąpieli i pielęgnacji ciała na świecie

Odkryj tajemnicę autentycznie naturalnych aromatów z Treaclemoon.

W Treaclemoon szczycimy się tym, że łączymy szalone, wypełnione słońcem, luksusowe, niezapomniane produkty do kąpieli i pielęgnacji ciała z konkurencyjnymi cenami.

Treacklemoon od 17 lat odnosi sukcesy na rynku brytyjskim w największych sieciach drogerii oraz w 35 krajach na świecie.
Misją firmy jest by znajdować coraz lepsze sposoby aby oczyszczanie i pielęgnacja skóry były tak radosne i piękne, jak to tylko możliwe.

…bo dlaczego mam używać codziennie ten sam żel pod prysznic, kiedy każdego dnia mam inny humor i ochotę na inny zapach żelu…

Nasze produkty do pielęgnacji ciała wykorzystują wyłącznie najczystsze, naturalnie pozyskiwane ekstrakty owocowe, zapewniając Twojej skórze nie tylko odżywienie, ale i orzeźwiające doznania zapachowe. Każdy żel pod prysznic z naszej różnorodnej gamy został starannie skomponowany, aby kąpiel stała się prawdziwie wyjątkowym rytuałem piękna, odprężającym ciało i zmysły. Wybierz swój ulubiony aromat i przemien codzienną pielęgnację w niezapomniane, sensoryczne doświadczenie z Treaclemoon.”

traclemoon dbamy wiecej

W 2021 roku firma Treaclemoon przestawiła produkcję wszystkich swoich produktów c na użycie 100% przetworzonego plastiku z oceanów, w partnerstwie z fundacją „Save the Word” z Indonezji. Fundacja ta zbiera plastik z wód i brzegów, który następnie jest wysyłany do Wielkiej Brytanii i przetwarzany na butelki. Od 2020 roku firma odzyskała 2 miliony butelek z oceanów i ma na celu podwojenie tej liczby do końca 2022 roku.

ŻELE POD PRYSZNIC I DO KĄPIELI

Stała oferta

Edycje Limitowane

BALSAMY DO CIAŁA

KREMY DO RĄK

peelingi

mgiełki do ciała

Darmowa dostawa od 99 zł

dowolny zestaw produktów

Man hands delivering or giving parcel through torn white paper background